Levná doprava k lékaři

Informace pro lékaře

Kontakty

Přihlášení
Paní

Cílem naší dopravní společnosti je splnění vašich potřeb osobní dopravy
v každém věku.

Přeprava nejen seniorů

Službu mohou využívat nejen senioři, ale i osoby s pohybovými a zdravotními problémy v případě že jsou schopny samostatného nástupu do vozu. Jedná se především o přepravu z nejrůznějších zdravotních zařízení, nemocnic, rehabilitací, domovů důchodců, kde již pacientovi nevzniká nárok na využití převozu sanitním vozem, který hradí pojišťovna.

Pokud přepravovaná osoba potřebuje při nástupu a během jízdy speciální pomoc, kromě běžné dopomoci, musí mít zajištěn vlastní doprovod. Doprovod přepravované osobě zajišťuje vlastní doprovázející osoba, případně osobní asistentka. V ostatních případech je nutné využít sanitních vozů, nebo speciálních služeb pro handicapované.

- čas a pořadí převozu musí být vzájemně dohodnuty dle pořadí objednávek a naléhavosti dopravy při objednání služby.
- osoby s mentálním postižením mohou být dopravovány jen s doprovodem zákonného zástupce nebo za doprovodu asistenta.
- osoby mladší 15 let mohou být dopravovány jen s doprovodem zákonného zástupce, nebo po předběžné dohodě s písemným souhlasem.

Cena osobní přepravy v centru Hradce Králové jednotně za 100 Kč.

Přeprava jedné nebo dvou osob 100 Kč, každá další osoba +50 Kč. Doprava do okrajových částí města po telefonické dohodě. Mimo město je účtován jednorázově poplatek 40,- Kč a 8,- Kč za jeden kilometr jízdy tam i zpět.

Klinické studie, svozy z více míst a fakturace třetím stranám po telefonické dohodě. Bližší informace o přesných cenách a rezervace přepravy

na telefonu 774 336 335

Po – Pá 8 – 16 hod. mimo tuto dobu po tel. domluvě.
Možnost mobilní platby SMS, platby poukázkou i fakturou.

Doprava v Hradci Králové a okolí

Cílem naší dopravní společnosti je splnění vašich potřeb osobní dopravy a to v každé situaci i vkaždém věku. Naší cenovou politikou zpřístupníme dopravu a to především do zdravotních zařízení, kde Vám již nevzniká nárok na bezplatnou dopravu sanitním vozem.

Více informací o levné dopravě k lékaři

774 336 335

Provozovatelem služby je AAA Dopravní CZ s.r.o.,
Webdesign & webhosting: KRASL.CZ